autop_edytowane.jpg

Fotograf.  Olsztyn

AREK STANKIEWICZ

FOTOGRAF , FOTOGRAF ŚLUBNY , WSPÓŁWŁAŚCICIEL STUDIA FOTOGRAFICZNEGO ART3H , FOTOGRAF MADE IN / WARMIA & MAZURY , FOTOREPORTER GAZETA WYBORCZA

 Dzień Dobry! Witajcie!

 

        Nazywam się Arek Stankiewicz . Zawodowo zajmuję się fotografią od 2010 roku. Wykonuję usługi fotograficzne w szerokim zakresie . Pracuję jako fotograf ślubny , fotoreporter , jestem współwłaściecielem marki ART3H , oferującej  profesjonalne studio fotograficzne , ale tworzę także reportaże fotograficzne dla firm, oraz klientów indywidualnych . To co robię to także fotografia ślubna , fotografia eventowa , reportaż fotograficzny. Siedzibą mojego studia fotograficznego jest Olsztyn, ale dużo podróżuję , nie bez przyjemności przecież !

      Fotografia ślubna , czy reportaż ślubny są dla mnie bardzo ważne , pewnie z racji tego , że interesuje mnie obserwacja rzeczywistości oraz poznawanie nowych ludzi. Ważną i przyjemną częścią mojej pracy jest fotografia ślubna, a przecież Olsztyn to niezwykle wdzięczne miejsce by wykonywać plenerowe sesje ślubne!

 

 

       Czarna Offca Studio

 

​      Jeśli chodzi o nazwę... Przyznaję, nazwa dość oryginalna. Wiem, wiem, znam te wszystkie opowieści o czarnych owcach. Na ogół są długie, tytułowa owca występuje w nich, w roli czarnego charakteru i zwykle nie kończą się dobrze. No tak, ale to tylko opowieści i przysłowia. Różnie w życiu bywa! A Wy, nie czuliście się nigdy inni, wyjątkowi, czasem obcy, sami w sobie oryginalni ? Przecież to, czy jesteś Czarną Owcą, zależy również od innych. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, gdy trafiamy w miejsce w które trafić nie powinniśmy. No i masz babo placek, lub raczej masz człowieku swoją czarną owcę!

       Na szczęście ja znajduję się w miejscu w którym być powinienem,  to co robię jest dla mnie bardzo ważne i lubię tam być, czyli zwykle znajduję się po drugiej stronie obiektywu i dbam o to abyście to Wy, moi klienci czuli się wyjątkowo! Na przekór rzeczywistości, tego dnia kiedy robię Wam zdjęcia ślubne, możecie być kim tylko zechcecie. To właśnie oznacza nazwa mojego studia. Bo przecież być Czarną Offcą, to znaczy również być oryginalnym, wyjątkowym. Warto być oryginalnym, zwłaszcza w fotografii. Przecież nie chcecie mieć zdjęć takich jak setki innych!

 

Portrety
DSC_3190_edytowane.png
Street Foto
P1250465 kopia.jpg
Podr
DSC_8958.jpg
Garnitury
_DSC5855_1.jpg